Hertz Bilutleie Norge hertz choice club bilutleie billeie Pressemeldinger

Hertz Bilutleie øker tilgjengeligheten ytterligere

Hertz Bilutleie øker tilgjengeligheten ytterligere
- Ny avtale med Bertel O.

Dato: 13-09-2011 10:27 CEST
Opprinnelig tittel på pressemeldingen: Hertz Bilutleie øker tilgjengeligheten ytterligere
Kategori: , hertz choice club bilutleie billeie – Ny avtale med Bertel O. Steen.

– Ny avtale med Bertel O. Steen.

Hertz Bilutleie har nå inngått en avtale med Bertel O. Steen som innebærer at det skal etableres et nytt utleiekontor på deres verksted. Kunder hos Bertel O. Steen som har behov for leiebil ved service, får dermed et nytt, nært og innovativt tilbud. 

Avtalen er et resultat av en bevisst strategi fra Hertz Bilutleie om å øke tilgjengeligheten, og å være der kunden er og har behov for leiebil.

Helautomatisert løsning

Løsningen innebærer automatiserte bestillings- og faktureringsløsninger, og gir Bertel O. Steen et godt og effektivt tilbud til sine kunder.

– Vi ønsket å knytte til oss en leiebilpartner som ligger helt i front hva gjelder effektive bestillingsløsninger, automatiserte tjenester og som ikke minst leverer kvalitet og fleksibilitet til våre kunder, sier Driftssjef Jarle Mathiassen hos Bertel O. Steen Bilskade.

– Hertz Bilutleie er ledende innenfor disse områdene og var derfor et naturlig valg for oss som fremtidig samarbeidspartner, fortsetter Jarle Mathiassen.

Tilgjengelighet og effektivitet

– I dette segmentet er tilgjengelighet, effektivitet og kostnadskontroll avgjørende for å lykkes. Dette stiller store krav til oss som leverandør, sier Key Account Manager Ole Eyvind Schiøll hos Hertz Bilutleie. 

– Vi er stolte over å bli valgt som ny samarbeidspartner på leiebil hos Bertel O. Steen, avslutter Ole Eyvind Schiøll, som har konkrete planer for å tilby andre bilhus lignende løsninger.     

A to już wiesz?  Pilotstreiken påførte Norwegian ekstra kostnader og inntektstap i størrelsesorden 350 millioner kroner

Hertz – Norges ledende leiebilselskap

Hertz er representert i 148 land på samtlige kontinenter med over 8800 utleiestasjoner som leier ut mer enn 33 millioner leiebiler per år. Hertz, som er verdens eldste leiebilselskap, ble etablert i 1918 i Chicago, USA. I 1968 åpnet Hertz sin første stasjon i Norge. Hertz Norge er i dag markedsledende med over 170 utleiepunkter over hele landet som blant annet dekker samtlige flyplasser…. Vis mer

Kilde: Pressekontor Hertz Bilutleie Norge – PRESSEMELDING –

————

Hertz – et ledende leiebil- og bildelingsselskap.

Hertz er representert i mer enn 150 land på samtlige kontinenter med over 10 000 lokasjoner.

Hertz er Norges største bilutleieselskap og en betydelig aktør i den raskt voksende delingsøkonomien. De seneste ti årene har vi hatt en årlig tosifret prosentvis vekst. Vi har over 500 utleiepunkter over hele landet, inkludert samtlige flyplasser. Bilflåten i Norge består av ca. 10 000 nye biler fra verdens ledende produsenter, som leies ut via et landsdekkende nettverk.

Hertz skal være førstevalget innen bilutleie og en markant aktør i den nye delingsøkonomien med heldigitale delings- og mobilitetsløsninger. Vi har store ambisjoner for fremtiden og ser et betydelig vekstpotensial i at stadig flere vil leie og dele biler fremfor å eie selv.

Samtlige lokasjoner i Hertz Norge er miljø- og kvalitetssertifisert gjennom standardene ISO 14001, 9001 og OHSAS 18001 (HMS).

www.hertz.no

Hashtags: # #hertz choice club bilutleie billeie hertz choice club bilutleie billeie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy