Farris Bad Nordic Hotels & Resorts Pressemeldinger

Farris Bad får ny hotelldirektør!

Farris Bad får ny hotelldirektør!
Ane Johansen blir hotelldirektør på Farris Bad Dato: 26-06-2018 13:19 CEST Opprinnelig tittel på pressemeldingen: Farris Bad får ny hotelldirektør! Kategori: , Farris Bad Søket

Ane Johansen blir hotelldirektør på Farris Bad

Dato: 26-06-2018 13:19 CEST
Opprinnelig tittel på pressemeldingen: Farris Bad får ny hotelldirektør!
Kategori: , Farris Bad

Søket etter en ny hotelldirektør til Norges fremste spahotell er nå avsluttet og det er den erfarne resortlederen Ane Johansen som nå tar ledelsen. Med over ti års hotellerfaring fra Scandic Havna i nabokommunen Tjøme, er Ane det perfekte valget til rollen.

Farris Bad står for kvalitet, nytelse og velvære. Hotellet har siden åpningen endret nordmenns syn på hva spa og velvære er. Siden åpningen i 2009 har hotellet bidratt til økt bevissthet rundt europeisk spa-kultur og stadig flere gjester oppdager gleden ved spaopplevelser.

Som en faglig sterk, initiativrik og positiv leder med en tilstedeværende og uredd stil har Ane gått fra resepsjonssjef til daglig leder på Scandic Havna. Hun er akademisk sterk og hennes brede ekspertise innen hotell- og feriestedstyring gir en veldig god plattform for rollen som hotelldirektør på Farris Bad.

Farris Bad er en fantastisk resort som jeg gleder meg til å utvikle videre sammen med dyktige og profesjonelle medarbeidere. Det å se hver gjest og tilrettelegge for den unike gjesteopplevelsen er noe jeg brenner for, og det kjennes veldig bra å fortsette denne jobben på Nordens vakreste spa- hotell sier Ane.
Ane er en trygg, tydelig og observant leder som drives av utvikling, både bedriftens men også menneskene rundt seg. Lidenskapen for å skape den beste gjesteopplevelsen kombinert med hennes sterke drivkraft og solide driftserfaring gjør henne til den perfekte leder for Farris Bad. Vi ser frem til hvordan Anes entusiasme, erfaring og personlighet vil påvirke både gjester og ansatte og resultater i fremtiden, sier Anna-Carin Rasmusson, VP Operations Nordic Hotels & Resorts.

A to już wiesz?  Pulsmåling under vann med Garmins klokker

Ane tiltrer stillingen på Farris Bad 1. september.

Kilde: Pressekontor Nordic Hotels & Resorts – PRESSEMELDING –

————

Hashtags: # #Farris Bad Farris Bad

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy