Norwegian Pressemeldinger Turisme Flytrafikk

Norwegian instiller flygninger til Milano

Norwegian instiller flygninger til Milano
Dato: 06-03-2020 23:35 CET Opprinnelig tittel på pressemeldingen: Norwegian instiller flygninger til Milano Kategori: , Turisme Flytrafikk På bakgrunn av nytt reiseråd fra Utenriksdepartementet og

Dato: 06-03-2020 23:35 CET
Opprinnelig tittel på pressemeldingen: Norwegian instiller flygninger til Milano
Kategori: , Turisme Flytrafikk

På bakgrunn av nytt reiseråd fra Utenriksdepartementet og anbefalinger fra helsemyndighetene, har Norwegian besluttet å innstille sine tre ukentlige flygninger mellom Oslo og Milano. Kunder som har bestilt billett til Milano med Norwegian vil bli kontaktet av vårt kundesenter.

Kilde: Pressekontor Norwegian – PRESSEMELDING –

————

Norwegian er et av de største lavprisselskapene i verden med over 36 millioner reisende i 2019. I dag opererer Norwegian over 500 ruter til mer enn 150 destinasjoner i Europa, Nord-Afrika, Midtøsten, Thailand, USA og Sør-Amerika. Norwegian har en flyflåte på rundt 160 fly og er blant de mest moderne og miljøvennlige flyselskapene i verden. Norwegian har for andre gang blitt kåret til det mest miljøvennlige transatlantiske flyselskapet av The International Council on Clean Transportation (ICCT). De siste fem årene har Norwegian blitt kåret til verdens beste lavprisselskap på langdistanseruter, ifølge flypassasjerer som har stemt i anerkjente SkyTrax World Airline Awards. Norwegian også blitt kåret til Europas beste lavprisselskap av SkyTrax seks ganger. Norwegian har rundt 11 000 dedikerte medarbeidere. 

Følg Norwegian på Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn og YouTube. 

Hashtags: # #Turisme Flytrafikk Turisme Flytrafikk

A to już wiesz?  Norwegian vant to anerkjente priser under Airline Economics Aviation 100 Awards

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy